O nás

Alianciu vytvorili na začiatku roku 2021 dve skúsené organizácie v oblasti vzdelávania dospelých BKS Úspech a K.A.B.A. Slovensko. Prepojili tak desiatky odborníkov, poradcov, psychológov, lektorov a autorov odbornej literatúry – a teraz sú všetci k dispozícií pre Vás na jednom mieste – AOR.sk

0
lektorov a poradcov
0
oblastí rozvoja
0
krajov Slovenska

BKS Úspech, s.r.o.

Spoločnosť poradcov a konzultantov

Sme spoločnosť lektorov, podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov a konzultantov, ktorých poslaním je priniesť trvalý úspech tým, ktorí chcú byť úspešní.

Počas 22 rokov svojho pôsobenia na trhu sme získali rozsiahle praktické skúsenosti vo vzdelávaní a vedení projektov podnikateľského, organizačného a ekonomického poradenstva. Sme silným hráčom v oblasti inovácie kariérového poradenstva a jeho realizácie.

Disponuje akreditáciami MŠ SR na vzdelávacie programy pre podporu implementácie zmien tak jednotlivcov ako i celých spoločností. Široký rozsah modulového vzdelávacieho programu nám umožňuje flexibilne prispôsobovať vzdelávanie špecifickým potrebám zákazníkov. Máme certifikáty kvality podľa normy ISO 9001, Certifikát kvality medzinárodnej organizácie FECBOPCertifikát kvality ZPKPRK, sme certifikovaní lektori a tréneri revolučného vzdelávania, inšpirovaného metódou Mind Lab, založeného na digitálnej hre. Najlepšie o našej kvalite a spokojnosti našich zákazníkov svedčia referencie. (www.bksuspech.sk/referencie)

K.A.B.A. Slovensko

Poradensko-vzdelávacia inštitúcia neziskového charakteru

24 rokov pôsobíme v oblasti kariérového poradenstva a celoživotného vzdelávania v oblasti rozvoja osobnosti

Máme praktické skúsenosti z realizácie  množstva regionálnych, národných a medzinárodných projektov a grantov pre rôzne cieľové skupiny.

Od 2013 sme koordinátorom 1. národného konzorcia stredných odborných škôl v Erasmus+ „Turiec do Európy, Európa do Turca“ a ročne organizujeme mobility vyše 100 žiakov a viac ako 20 pedagógov do mnohých krajín EÚ.

Máme vyše 40 európskych partnerov a  spolupracujeme s viac ako 35 poradcami, lektormi a odborníkmi po celom Slovensku.

Náš tím tvoria zanietení lektori a poradcovia
z rôznych kútov Slovenska s bohatými skúsenosťami z praxe.

Naše aktivity oslovili už vyše 17 000 klientov. Aj Vy môžete patriť medzi nich.

Prečo na sebe pracovať?

„Firmy – a to môžu byť dnes top vo svojom odbore – v ktorých sa prestane inovovať, vyvinú síce dokonalé produkty, ale pre svet, ktorý už neexistuje.“ 

Ferdinand PORSCHE
automobilový inžinier

Dokonca aj tie najzákladnejšie online kurzy vyžadujú istý rozvoj nových počítačových zručností. Študenti sa učia orientovať v rôznych programoch a systémoch vzdelávania. Ak sa študenti naučia tieto zručnosti a budú ich vedieť využiť v online vzdelávaní, taktiež ich môžu uplatniť aj v svojej profesii, napríklad na vytváranie, či zdieľanie dokumentov.

Často sa stáva, že firmy majú nároky na fyzický vzhľad zamestnancov, ako napríklad odevy alebo uniformy. Pokiaľ študujete online, nie je to problém, pretože prednášky a iné materiály sú zasielané online, preto ich môžete študovať hoci aj v pyžame. Študenti sa teda nemusia starať ani o veci, ako je miesto na parkovanie, nebudete musieť odchádzať skôr z práce, či brať si voľno, dokonca budete môcť viac času tráviť s rodinou, čo je určite veľké plus.

Nezáleží na tom, aká je vaša kariéra v momentálnej situácii, online program budete môcť absolvovať kedykoľvek bez ohľadu na to. Veľkou výhodou je, že bude vyzerať vždy dobre aj vo vašom životopise. Môže to urobiť väčší dojem na potenciálneho zamestnávateľa, pretože máte vzťah k učeniu a vyvíjate aj snahu o rozvoj svojich vedomostí a zručností.